м. Київ, вул. Берковецька, 6
+38 (044) 390 31 27
м. Київ, вул. Берковецька, 6
Про комплекс
твоєнатхненняжити
щасливо
Дізнатись більше

Про комплекс

LUCKY LAND – це сучасний затишний дім для людей, які живуть у ритмі мегаполісу, але цінують заміський комфорт. Це комплекс для життя, де можна просто бути щасливим без зайвих зусиль. Це середовище, де природа поєднується з технологіями та створює саме той енергетичний баланс, що надає сил, наснаги та затишку щодня. В основу концепції LUCKY LAND закладена ідея добросусідства та соціальної взаємодії, де кожен мешканець готовий прийти на допомогу та відкритий для приємного спілкування, вирішення питань і спільного відпочинку.

Наш підхід

Techumanity

Група компаній DIM розглядає простір, де живе людина, як продовження її самої. Тут створюють максимально комфортні, емоційно розвантажені середовища, де панують цінності життя та здоров’я, виховання нового щасливого покоління, генерування нових ідей та отримання енергії на їх втілення.

37,2 га
Площа комплексу
881 квартира
У першій черзі
356 машиномісць
У першій черзі
23
Будинки
2022 2 квартал
Введення в експлуатацію

Технічні характеристики

Різноповерхові об’єкти у поєднанні з продуманими суспільними просторами та ландшафтними елементами під надійною охороною закритої території дозволяють мешканцям почувати себе затишно й комфортно. Прогресивні фасадні рішення з панорамними вікнами та незалежна інженерна розводка опалення, мультитарифні лічильники електроенергії та ємнісні нагрівачі підкреслюють сучасність комплексу з технічного боку.

Iнфраструктура

Цілісний підхід у плануванні простору

Усі елементи простору LUCKY LAND є втіленням концепції острівця неквапливого затишку серед активного ритму великого міста. Завдяки самобутнім архітектурним рішенням усі функціональні зони гармонійно інтегровані в природний ландшафт. Їх нестандартне оформлення відкриває жителям комплексу нові можливості для звичних форм дозвілля. Ми розділили двори на тихі й активні зони з дитячими і спортивними майданчиками, щоб ви завжди могли знайти місце, що максимально відповідає вашому настрою.

Дитячі садки

LUCKY LAND – це прогресивне мікро-місто, де є все для комфортного життя як дорослих, так і дітей. Для кожної черги житлового комплексу передбачено наявність власного дитячого садка з ігровими майданчиками, просторами для розвитку та кращими педагогами. Це звільнить час батьків і дітей для спілкування та спільного дозвілля, позбавивши від виснажливих переміщень містом.

Освіта

Школа з власним футбольним полем

На території комплексу буде розміщено сучасна школа з власним футбольним полем.

Безпека

Безпека для вас і ваших близьких

На території житлового комплексу LUCKY LAND передбачений контроль доступу на територію, відеоспостереження та охорона 24/7. Для автомобілів спроектований доступ через систему розпізнавання автомобільних номерів і зчитування карти доступу. Ці сучасні технологічні рішення покликані забезпечити максимальну безпеку для вас і ваших близьких.

Зворотній дзвінок
Адреса
м. Київ, вул. Берковецька, 6
Телефон
+38 (044) 390 31 27

Зображення є рекламними матеріалами та можуть відрізнятися від кінцевого продукту.