Про комплекс
LUCKY LAND — комфортне житло для людей, що живуть в ритмі мегаполісу, але цінують затишок та спокій. Це середовище, де природа поєднується із технологіями і створює саме той енергетичний баланс, що надає сил, наснаги та затишку щодня.
Вісім кварталів з власною розвиненою інфраструктурою у прогресивному форматі live-work-play повністю закривають усі щоденні потреби мешканців.
Дихайте легко
У LUCKY LAND ви забудете про необхідність регулярно виїжджати на природу за місто. Адже величезний натуральний фільтр у вигляді 100 гектарів соснового лісу розташований просто за вашим вікном. Тепер задля того, щоб подихати свіжим повітрям, насолодитися ранковим співом птахів або просто погуляти лісовими стежками, більше не треба нікуди їхати. Вічнозелений океан вікового лісу знаходиться на відстані лише кількох кроків. 

Кількахвилинна поїздка на авто – і перед вами також відкривається велична краса Пущі-Водиці. У рекреаційній зоні з озерами, пляжами, парком та сосновим бором так легко знайти натхнення та відновити внутрішню рівновагу.
Не варто обирати між комфортом столиці та спокоєм природнього середовища.

Інфраструктура

1 хв.
до лісу
2 хв.
до ТРЦ
0 хв.
до школи
Розташований поряд зі 100 га соснового лісу та одним з найбільших в Україні ТРЦ Lavina Mall, житловий комплекс LUCKY LAND має все необхідне для щасливого життя. Дитячі садки і школа зі спортивною ареною, закрита охоронювана територія без авто, офіси, коворкінги та торговельні об’єкти, підземні і наземні паркінги, десятки зон для занять спортом, розваг, відпочинку – це та багато іншого розміститься на величезній території в 28 га.
Все необхідне поруч

Планування квартир

Кожен будинок житлового комплексу LUCKY LAND пропонує десятки типів планувань. Всі квартири мають панорамні вікна, які візуально розширюють простір та підвищують рівень природної інсоляції, відкриваючи мальовничі краєвиди міста та вічнозеленого соснового лісу. Також у квартирах передбачені місця для зберігання речей, лоджії. Завдяки тому, що кожне планування продумано до найдрібніших деталей, вам буде комфортно і у просторих апартаментах, і у невеликій студії.
Ціна за квартиру
від 756,578.48 грн
Ціна м²
від 24,967 грн
Площа
від 26.6 м²

Розташування

Телефон:
044 233 05 99
map img

Наші ЖК