Монолітно-каркасна технологія будівництва
Швидкісні ліфти з технологією плавного ходу
Утеплення фасаду енергозберігаючою мінеральною ватою
Припливно-витяжна технологія вентиляції та кондиціонування
Панорамні вікна з двокамерними склопакетами
Енергозберігаюче LED-освітлення у місцях загального користування
Індивідуальне опалення з власним котлом у кожній квартирі
Металеві протиударні протипожежні вхідні двері з МДФ накладками
Будуємо з розумом

Досконалість архітектури

Команда групи компаній DIM впевнена, що концептуальна архітектура довше лишається актуальною. Саме тому ми продумуємо кожен будинок — його пропорції, кольори, фактури поверхонь, створюємо індивідуальний вигляд житлового комплексу.

Панорамне скління робить сприйняття будинку візуально легшим. А фасади утепляються з використанням мінеральної вати. Це дозволяє підтримувати оптимальну температуру всередині будівлі, пропускаючи повітря та забезпечуючи високі протипожежні властивості.

Технології комфорту

Усі елементи простору LUCKY LAND покликані створити острівець затишку серед активного ритму великого міста. Завдяки самобутнім архітектурним рішенням усі функціональні зони гармонійно інтегровані в природний ландшафт. Їхнє нестандартне оформлення відкриває мешканцям комплексу нові можливості для звичних форм дозвілля. Ми розділили двори на тихі й активні зони з дитячими та спортивними майданчиками, щоб ви завжди могли знайти місце, що максимально відповідає вашому настрою. 

Різноповерхові об’єкти у поєднанні з продуманими суспільними просторами та ландшафтними елементами під надійною охороною закритої території дозволяють мешканцям почувати себе затишно й комфортно. Прогресивні фасадні рішення з панорамними вікнами та незалежна інженерна розводка опалення, мультитарифні лічильники електроенергії та місткісні нагрівачі підкреслюють технічну сучасність комплексу.
Твоє вміння жити щасливо!

Краса та безпека

01 / 03

Дизайнерські лобі

Витримані в одному стилі холи, коридори й внутрішні громадські простори стануть окрасою та нетривіальною особливістю кожного будинку житлового комплексу LUCKY LAND.
02 / 03

А у тебе такий під’їзд?

Дзеркала, поштові скриньки, декоративні елементи, озеленення, освітлення, зони очікування, місце для консьєржа — все буде виконано в єдиному стилі та з увагою до кожної дрібниці.
03 / 03

На варті вашого спокою

У LUCKY LAND передбачений контроль доступу на територію, відеоспостереження та охорона 24/7. В’їзд та виїзд автомобілів запланований за допомогою системи розпізнавання номерів та карток доступу.