Дивитися

Найкраще — дітям

LUCKY LAND — це прогресивне міні-місто, у якому є все для комфортного життя як дорослих, так і дітей.
В житловому комплексі передбачені дитячі садочки. Це звільнить час батьків і дітей для спілкування та спільного дозвілля та позбавить від виснажливих пересувань мегаполісом. А сучасна власна школа зі спортивною ареною, яку буде розміщено на території комплексу, зробить легким і приємним подальший процес освіти наймолодших мешканців LUCKY LAND.

Тут є все!

Вісім кварталів з власною розвиненою інфраструктурою повністю закривають щоденні потреби мешканців.
Перші поверхи кожного будинку житлового комплексу LUCKY LAND відведені під бізнес-простір та різноманітні сервіси, покликані зробити ваше життя ще комфортнішим. Бульвар із затишними кафе, магазинами та салонами краси створить всередині кварталу живу атмосферу міста за містом.

У першій черзі будівництва передбачено 356 машиномісць в підземному паркінгу, а по периметру житлового комплексу розташується безкоштовний гостьовий паркінг, на якому гості житлового комплексу можуть залишити свої автомобілі. Водночас внутрішній простір LUCKY LAND буде повністю вільним від машин.

Зони барбекю та відпочинку, сучасні дитячі та спортивні майданчики, велосипедні та бігові доріжки, власна обслуговуюча компанія, охорона та відеонагляд 24/7, продукти, ресторани, розваги та дозвілля — тут є все для щасливого життя.